wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Zasady wysyłki
Ankieta

Jak oceniasz nasz sklep PROTEKTOS?

 • Czy są Państwo zadowoleni z zakupionych produktów w naszym sklepie?
 • Czy polecą Państwo nasz sklep internetowy rodzinie lub znajomemu?
 • Czy są Państwo zadowoleni z systemów płatności?
 • Czy ceny w naszym sklepie są atrakcyjne?

 • PayU
 • Dotpay
 • PayPal
Cennik
Pobierz cennik PDFPobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Zasady wysyłki

Zasady wysyłki towaru.
 1.  Sprzedawca jest obowiązany do dostarczenia towaru bez wad.
 2.  Termin realizacji zamówienia od 20 minut do 2 dni roboczych.
 3. W przypadku, gdy Kupujący wybrał płatność z góry za zamówienie, Sprzedawca przystąpi do realizacji zamówienia po jego opłaceniu.
 4. W sytuacji, gdy w ramach jednego zamówienia Kupujący zakupił towary o różnym terminie realizacji, zamówienie zostanie zrealizowane w terminie właściwym dla towaru o najdłuższym terminie.
 5. Rzeczpospolita Polska jest państwem, na terytorium którego realizowana jest dostawa.
 6. Programy (treści cyfrowe) zakupione w Sklepie dostarczane są drogą elektroniczną.
 7. Produktem sprzedawanym w sklepie PROTEKTOS jest elektroniczna licencja na oprogramowanie (ESD), na które gwarancji udziela producent danego oprogramowania. Licencje ESD, czyli Electronic Software Distribution są elektronicznymi licencjami, które są legalnymi, w pełni wartościowymi produktami. Różnią się tylko między licencją elektroniczną a tradycyjną (pudełkową) tym, że nie wysyłamy pudełka z programem, ale poprzez wiadomość e-mail dostarczamy kod aktywacyjny wraz ze specjalnym linkiem do pobrania antywirusa ze strony producenta.
 8. Jeśli produktem sprzedawanym w sklepie PROTEKTOS jest elektroniczna licencja na oprogramowanie (ESD), to po dostarczenia zakupionej aplikacji nie ma możliwości zmiany danych na licencji. Jest to możliwe tylko w wyjątkowych przypadkach i zależy wyłącznie od dobrej woli producenta.
 9. Licencje są w formie elektronicznej, jako plik z kluczem licencyjnym lub jako numer seryjny i wysyłane są pocztą elektroniczną.
 10. Licencja ESD stanowi rzecz niefabrykowalną, stanowiącą obsługę wykonaną na rzecz Kupującego. Przed dokonaniem zakupu Kupujący powinien skorzystać z wersji próbnej (testowej) oprogramowania w celu upewnienia się, że dana aplikacja spełnia wszystkie wymagania Kupującego.
 11. Licencje są imienne i wystawiane dla 1 konkretnego użytkownika końcowego i dlatego stanowią usługę, która po opłaceniu zamówienia nie podlega zwrotowi, anulowaniu, czy też reklamacji.

Przejdź do strony głównej

Polecamy produkty

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail
 

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl