Strona główna » Zasady wysyłki

Zasady wysyłki

Zasady wysyłki towaru.
 1.  Sprzedawca jest obowiązany do dostarczenia towaru bez wad.
 2.  Termin realizacji zamówienia od 20 minut do 2 dni roboczych.
 3. W przypadku, gdy Kupujący wybrał płatność z góry za zamówienie, Sprzedawca przystąpi do realizacji zamówienia po jego opłaceniu.
 4. W sytuacji, gdy w ramach jednego zamówienia Kupujący zakupił towary o różnym terminie realizacji, zamówienie zostanie zrealizowane w terminie właściwym dla towaru o najdłuższym terminie.
 5. Rzeczpospolita Polska jest państwem, na terytorium którego realizowana jest dostawa.
 6. Programy (treści cyfrowe) zakupione w Sklepie dostarczane są drogą elektroniczną.
 7. Produktem sprzedawanym w sklepie PROTEKTOS jest elektroniczna licencja na oprogramowanie (ESD), na które gwarancji udziela producent danego oprogramowania. Licencje ESD, czyli Electronic Software Distribution są elektronicznymi licencjami, które są legalnymi, w pełni wartościowymi produktami. Różnią się tylko między licencją elektroniczną a tradycyjną (pudełkową) tym, że nie wysyłamy pudełka z programem, ale poprzez wiadomość e-mail dostarczamy kod aktywacyjny wraz ze specjalnym linkiem do pobrania antywirusa ze strony producenta.
 8. Jeśli produktem sprzedawanym w sklepie PROTEKTOS jest elektroniczna licencja na oprogramowanie (ESD), to po dostarczenia zakupionej aplikacji nie ma możliwości zmiany danych na licencji. Jest to możliwe tylko w wyjątkowych przypadkach i zależy wyłącznie od dobrej woli producenta.
 9. Licencje są w formie elektronicznej, jako plik z kluczem licencyjnym lub jako numer seryjny i wysyłane są pocztą elektroniczną.
 10. Licencja ESD stanowi rzecz niefabrykowalną, stanowiącą obsługę wykonaną na rzecz Kupującego. Przed dokonaniem zakupu Kupujący powinien skorzystać z wersji próbnej (testowej) oprogramowania w celu upewnienia się, że dana aplikacja spełnia wszystkie wymagania Kupującego.
 11. Licencje są imienne i wystawiane dla 1 konkretnego użytkownika końcowego i dlatego stanowią usługę, która po opłaceniu zamówienia nie podlega zwrotowi, anulowaniu, czy też reklamacji.

Przejdź do strony głównej

Kategorie

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.  

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu